sex

Seks zachodniopomorskie zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zachodniopomorskie

1. Przeciętna osoba prowadząc seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie niszcz się, jeśli masz, że tyle nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Chociwel zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo prostych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz liczący na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera fizycznego lub podczas bycia przez niego pitym. Podaje się, że przez takie „imprezy” na świecie umiera od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Podaje się, iż w końcach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi kończy na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zminimalizować ryzyko zgonu z względu chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość osób uważa całowanie szyi, delikatne klapsy, czy mocne łączenie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za bardzo podniecające. Większość dziewczyn nie ma jeszcze nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni osoby najbardziej, jest z zmianie facet, który podczas seksu jest wyłącznie cichy również nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Chociwel zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do tego, że codzienne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego działania seksualnego. U osób mięśnie te płacą za zaciskanie pochwy, to dobrze wytrenowane sprawiają ją kilka ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, jak a indywidualnej kobiety. U panów zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Chociwel zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w jakich udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% z nich wierzy kobiety, które zajmują „inicjatywę” za bardzo ciekawe, zaś tym, co 70% określiło jak daleko nieatrakcyjne, jest za duży makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Mimo tego, niewierność to kolejny najpopularniejszy powód rozpadu związków z dalekim stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi uważa zdradę za coś złego bez sensu na okoliczności.

Seks Chociwel zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie wielkich porcji mięsa, czosnku i cebuli, oraz zwłaszcza- palenie papierosów- to trzy czynniki, które potrafią znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (gdyby jesteś facetem) czy Twojego śluzu (w sukcesu kobiet). Jeżeli Twój ślubny nie lubi płacić Cię ustami, zapytaj go, czy temat nie jest dziś w dodatku Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety pewno żyć pożądana w produktach. Warto wspomnieć, że produkty (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów realizowanych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Chociwel zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że skoro kobieta mimo stosowania prawidłowej diety możnej w warzywa oraz produkty (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli oraz czosnku, które potrafią psuć smak oraz zapach śluzu pochwowego) nadal boryka się z trudnym zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz lub dwa razy w tygodniu probiotyk i pić napój z żurawiny, by pytać o własną flotę bakteryjną. Po drugie- pewne będzie spanie bez bielizny, natomiast w układzie dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla niemowląt po skończeniu siku (zamiast używania papieru) i oczywiście zakup żelu do higieny intymnej, jaki korzysta odpowiednie PH dla okolic intymnych. Warto także udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, która nie zawsze daje duże objawy.

10. Badania prowadzą, że nawet 80% osób jest trudność z osiągnięciem orgazmu podczas kontakcie seksualnego. Trudność stanowi tymże cięższa, im bardziej związana jest Twoja partnerka, więc okazje na sprawienie jej do szczytowania, jeśli zaznajomiliśmy się godzinę temu, masz dość niskie. Jeśli a chcesz je kilka zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Chociwel zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz także  Seks telefon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *