Co kupić mężczyźnie?

Prezenty Darłowo

Zachodniopomorskie

Wiadomo, ilu mężczyzn, tyle istotnych marzeń i preferencji. O ile prezent dla ukochanego przygotowuje się nie tak duży (choć po latach związku może trudniejszy?), o tyle najistotniejsze problemy budzi pytanie, jakie prezenty dla klientów spodobają się tacie, koledze czy dziadkowi. Oto kilka pomysłów, zarówno dla ukochanych.

Prezenty Trzcińsko-Zdrój

1. Zabawne

Wśród prezentów dla gości z doświadczeniem humoru znaleźć mogą się personalizowane gadżety, takie jak śmiesznie wykonane spinacze, długopisy czy przyciski do papieru z nazwiskiem i oryginalnym komplementem wobec posiadacza, zestaw – nadmuchanych – balonów z helem, fartuszek kuchenny, podtrzymywacz do odpowiedzialność w fantazyjnym kształcie, imprezowy kapelusz, maszynka do uprawiania waty cukrowej, peruka, okładka na pozycję z zajęciem na flaszkę alkoholu czy kolejka z szynami lub klocki lego (zwłaszcza, jeśli znamy dziecięce upodobania obdarowywanego).

Co kupić mężczyźnie?
Co kupić mężczyźnie?

Dobrym wyborem, bo przyjemnym, wygodnym i zależnym w sumy z nas, są podkoszulki z nadrukami. Dla kolegi, przyjaciela, męża, ukochanego – możemy wymyślić dowolny napis lub wybrać drink z polecanych. Oczywiście mogą żyć toż artykuły w stylu: „Jestem najidealniejszy na świecie” albo „Jeśli to czytasz, czemu nie wyjdziemy na kawę?” ( ta nieco dla brata lub znajomego). Dla gościa, kogo mniej znamy, lub mamy za poważniejszą osobę, wybrać możemy obraz z strony, którą ceni, czy obrazek wiążący się do jego hobby, jak super samochód, gry komputerowe albo wędkowanie.

Zobacz również pożyczka mikrokasa

2. Do serca przez żołądek

Prawie zawsze dobrym planem na podarunki dla mężczyzn będzie…. jedzenie. Można upiec w budynku tort czy ciasto z nadrukiem „Dla najlepszego…”, uzyskać dobre wino. Niejednego ucieszy też koszyk pełen przysmaków, na wzór w formacie kuchni włoskiej lub skandynawskiej. Zwłaszcza samotnie mieszkający mężczyźni docenią pewnie dbałość o ich żołądki. Nie zapominajmy te jednak, że i wśród panów znaleźć można wielu mistrzów kuchni, a w nowoczesnych czasach nie będzie zaskoczeniem prezent, który posłuży im parzyć znakomitą kawę czy niebanalne herbaty. Tu ale potrzeba być delikatnym, nie wszystkiego taki prezent ucieszy!

3. Klasycznie

Nadal są jeszcze ponadczasowe klasyczne prezenty dla ludzi, jak kremy do golenia, golarki, swetry, czapki, krawaty oraz nowe stronie garderoby. Klasykiem są i książki – gdy nie znasz dobrze gustu pana, któremu bierzesz taki prezent, zawsze możesz zaryzykować leksykon (na przykład zbierający ciekawe wydarzenia wieku czy super wynalazki technicznie). Spodobać mogą się również albumy, choćby ilustrujące najpiękniejsze miejsca świata lub największe ludzkie wyczyny. Ciekawe prezenty dla panów to dodatkowo mapy – na model do powieszenia na ścianie, także te nowe, kiedy i stylizowane na antyczne. I pewnie: narzędzia (wkrętarka, wiertarka, zestaw śrubokrętów – pod warunkiem, że nie będzie wtedy mogło być odczytane jako złośliwa aluzja – no, chyba, że pragniesz ją zrealizować!) oraz elektronika. Mężczyźni kochają elektroniczne gadżety – z tamtego smartfona, przez zegarek mierzący tętno i kontrolujący jakość snu, po lokalizator kluczy i portfela.

Dane jest dodatkowo dużo. Prezenty dla panów to jednak także wszelkie wyposażenie sportowe czy górskie, wygodny fotel, i nawet miękki pled i poduszka, żeby mogli znacznie odpocząć. Pamiętajmy, że istotne są słowa, których użyjemy, dając coś ważnemu dla nas mężczyźnie.
Więcej informacji
Więcej poradzie znajdziesz na części Co kupić mężczyźnie? na której dostają się prezenty i gadżety dla ludzi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *