opony używane

Opony używane Drawsko Pomorskie

Zachodniopomorskie

Opony Michelin uważane są za drinki z najlepszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, których można stosować zimą.

Opony używane Resko

Opinie o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one przyjęcie ekspertów a klientów.

WEJDŻ KUP TERAZ
WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również uznanie tych opinii w końcu wielu testów i wartości. Do najszybszych zalet opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– dużo opłacalne parametry niezależnie od daty roku,
– dużą odporność na wykorzystanie co stanowi podstawowym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Resko

Opony Michelin Crossclimate+

Wysoko wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na których można jeździć również w zimie. Nie należy ich mieszać z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie dzielą się z nich parametrami. Świetnie przydają się dla samochodów w klasie małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów oraz małych aut dostawczych. Ogumienie to przedstawia się dużo delikatnymi stronami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. oraz niskim zużyciem.

Opony używane Resko

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta ma odpowiednią drogę hamowania na suchej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Resko

Na mokrej nawierzchni, która właśnie dominuje zimą, jesienią oraz wiosną opona uzyskała bardzo silną jakość hamowania B. To, co wybiera model Crossclimate+ to fakt, że istnieje oponą stricte letnią, a ważna z powodzeniem czerpać z niej jeszcze rzadziej mroźną i śnieżną, ale jednak zaczynającą z momentu do czasu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co oznacza o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Opinie o Michelin Crossclimate+ są niezwykle dla nich wielkie, co potwierdza tylko tezę, że o zainwestować w opony premium, zwłaszcza jeśli chcemy mieć z opon cały rok, bez konieczności wymiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ zakupimy w wymiarze od 15 do 19 cali.

Opony używane Resko

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się pozytywnymi opiniami także dużo pozytywnymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Ważnym jest używanie do jej konstrukcje nowej mieszanki gumowej, zapewniającej dobrą przyczepność do nawierzchni niezależnie od temperatury. Drugim istotnym składnikiem jest bieżnik, będącym produktem doświadczenia oraz zaawansowanej technik, wykorzystanej do jego zaprojektowania.

Bieżnik, jaki został opracowany dla tej opony, jest połączeniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które gwarantują wysoką przyczepność na suchej nawierzchni. Bieżnik z zewnątrz ułożony jest równolegle, ale wraz ze schodzeniem się do zabiegu opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co działa na ciekawe strony jezdne na śniegu. Najistotniejszym punktem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na całej wysokości bieżnika zapewniają wysokie właściwości jezdne. Podczas korzystania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające dobra przyczepność na śniegu.

Opony używane Resko

Zobacz również Tanie opony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *