miodowe lata

Koszulki Miodowe lata Międzyzdroje

Zachodniopomorskie

“Miodowe lata” to ponadczasowy telenowela, który od lat gości na ekranach telewizorów w wielu polskich mieszkaniach. Nieustannie cieszy się dużą popularnością, nawet wśród młodych widzów, którzy dopiero poznają losy i perypetie dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw, mieszkających w kamienicy przy ulicy Wolskiej 33. Program został zrealizowany na licencji amerykańskiego “The Honeymooners”. Oglądając “Miodowe lata” aż ciężko pojąć, że cały telenowela jest przedstawieniem teatralnym.

Koszulki Miodowe lata Lipiany

 

Został on wyprodukowany na żywo, przy publice w teatrze Żydowskim w Warszawie. Emisja telenoweli w telewizji rozpoczęła się w 1998, a zakończyła w 2003 roku. Pokazano go w 131 epizodach, podzielonych na 9 serii. W 2004 roku podjęto się kontynuacji telenoweli, która została wyemitowana w 17 epizodach pod tytułem „Całkiem nowe lata miodowe”. Obecnie powtórki telenoweli często emitowane są na różnorodnych kanałach telewizyjnych. Można je również szybko odszukać w online wyszukując hasło miodowe lata online, lub miodowe lata odcinki, są one dostępne na naszej stronie.

Koszulki Miodowe lata Lipiany

telenowela opowiada o perypetiach dwóch zaprzyjaźnionych ze sobą małżeństw. Głównymi bohaterami są Karol Krawczyk (grany przez Cezarego Żaka), kierowca tramwaju, oraz jego najlepszy przyjaciel Tadeusz Norek (grany przez Artura Barcisia), pracownik kanałów. Są oni żonatymi mężczyznami w średnim wieku, którzy ciągle poszukują sposobów na wzbogacenie się i wejście w posiadanie pokaźnej majątku. Działania podejmowane przez nich w tym celu, zawsze kończą się fiaskiem i wplątują ich w problemy. Przyjaciele są nierozgarnięci i naiwni, ciągle popadają w sprzeczki między sobą. Dzięki ich optymizmowi i pogodzie ducha często udaje im się z nich wyjść bez szwanku, wiedzą również, że ich przyjaźń jest na zawsze i nie potrafią bez siebie przetrwać.

Koszulki Miodowe lata Lipiany

Karol Krawczyk to postać nieco nieugięta, często chodzi zdenerwowany, więc łatwo wytrącić go z równowagi, co często robi przyjaciel Tadeusz. Jest niesamowicie pomysłowy, stale obmyśla nowe pomysły, dzięki którym wreszcie uda mu się dorobić fortuny. Do swoich racji zawsze udaje mu się namówić Norka, który zawsze ulega silnemu charakterowi przyjaciela. Niestety plany te zawsze kończą się niepowodzeniem. Jako motorniczy, Karol marzy o prowadzeniu nowoczesnego tramwaju, niskopodłogowego i klimatyzowanego. Jednak rzeczywistość daleka jest od marzeń, bohater od lat prowadzi tramwaj przestarzały. Kariera stanowi istotny element jego życia, nawet kiedy śpi, bezustannie śni o tramwajach. Cechą wyróżniającą Karola, będąca obiektem wielu żartów jest jego nadwaga. Osobą, której najchętniej nigdy by nie widywał, jest jego teściowa, ukochana mamusia Aliny-Zofia Rudnik. Pomimo nerwowego usposobienia, Karol w głębi serca jest ciepłą osobą, ceniąca sobie przyjaźń Norka. Pomimo wielu kłótni bohaterowie zawsze się dochodzą do porozumienia.

Koszulki Miodowe lata Lipiany

Tadeusz Norek pracuje w warszawskich kanalizacjach. Ze względu na swoje spokojne i pogodne usposobienie zawsze ulega Karolowi i pomaga mu w realizacji nie do końca przemyślanych i odrealnionych planów. Jego postać jest opozycją dla osoby Krawczyka. Tadeusz jest spokojny i szczupły. Niepozorna sylwetka nie wyklucza jednak faktu, że bardzo często zagląda do lodówki Krawczyków, często konsumuje z nimi posiłki.

Równie interesującymi postaciami, których usposobienie i podejście do życia mocno kontrastuje z usposobieniem Karola i Tadeusza są ich żony: Danuta Norek (grana przez Dorotę Chotecką), oraz Alina Krawczyk (grana przez Agnieszkę Pilaszewską, a później Katarzynę Żak). Kobiety nieustannie krytykują absurdalne plany swoich małżonków, jednak nie są w stanie powstrzymać ich przed wpadnięciem w kolejne tarapaty.
Danuta jest kobietą o bardzo silnym charakterze, jest uparta i często agresywna w stosunku do swojego małżonka Norka.
Alina jest jej opozycją, jest kobietą spokojną, znosi wszystkie niepoważne pomysły Karola, jednak często stara się go powstrzymać przed wplątaniem się w kolejne kłopoty. Pomimo swojego spokojnego usposobienia, potrafi jedną ripostą odebrać Karolowi wszystkie jego argumenty. Życie w roli kury domowej nie do końca jej służy, często narzeka na to, że małżonek nie pozwala jej podjąć pracy zawodowej.

Koszulki Miodowe lata Lipiany

KOSZULKI MIODOWE LATA
Koszulki z kultowymi cytatami i motywami z serialu to znakomity pomysł na upominek dla każdego fana “Miodowych lat”. Dostępnych jest wiele ciekawych wzorów, które z pewnością przypadną wam do gustu. Znajdziecie je w zakładce “koszulki miodowe lata”. Teksty, które się na nich znajdują to między innymi najpopularniejsze teksty Karola „Czego stoisz na torach?”, „Nie Karoluj mi tu teraz”, czy najpopularniejsza kwestia Danki „Tadzik! Na górę!”. Dostępne są w rozmiarach od XS do XXL w cenie 44, 90 zł (oprócz koszulki „Albatrosy”, która kosztuje 49, 90 zł).

Koszulki Miodowe lata Lipiany

Zobacz również serial miodowe lata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *