Kobiety mafii Stargard gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, jest tymże, który zajmuje mieszane uczucia wśród widzów. Aby odpowiednio zrozumieć film, należy dobrze się w niego wczuć.
Kobiety Mafii opowiada o byciu rodziny z dzieckiem a ich opiekunką, gangstera i jego dziewczyny, i ojca, który gotów jest przygotować dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Barwice gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella wpływa na dziwny pomysł zwabienia przestępców w sieć, by znaleźć najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej sens i wymaga opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia więc na inną rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo jest bez żadnych problemów, a w prawdziwym etapie Bela zostaje zdemaskowana, przez jakiegoś z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film
klik i ogladaj film

Kobiety mafii Barwice gdzie obejrzeć?

Gdyby nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością przygotowało się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej nowe stanowisko. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa rzecz w ABW wpłynęła na kierunek oraz utrzymanie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce wrócić z działalności, jednak szef, kiedy się później okazuje przestępca, zapewnia ją aby dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej działaniem, jest zbliżyć się do szkoły niebezpiecznych przestępców, którymi zarządza Padrino, tracący na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w ziemię. Wykorzystywania się w ruchu, w jakim tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa jednego z gangsterów o pseudonimie cień, do jakiego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Tenże w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w bloku, dziewczyna przyjeżdża z nim do hotelu, gdzie są ze sobą noc. Następnego ranka, po incydencie z bronią, postanawia napaść na jubilera, aby zachęcić do siebie gangsterów by ocalić życie. Satysfakcję z udanego wzrostu nie jest jednak długo. Cień zostaje aresztowany, zaś w obawie przed więzieniem, żywy przyjmuje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze znaną osobą.

Kobiety mafii Barwice gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie młodego nie trwa długo. Zostają schwytani i wysyłani do Polski, aby móc dać im zarzuty. Udaje mu się jednak wyjść z formy obronną ręką. Decyduje się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zmian umieszczony tkwi w grupie policyjnej, gdzie będzie był pomoc.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z istotnymi kłopotami finansowymi. Wraz z opiekunką kwalifikują się na wyjazd do Szwecji, gdzie są zająć się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak ciągle ataki więc jest zlokalizowana w szpitalu. Z ostatniej chwili, los dziecka stanowi w dłoniach lojalnej opiekunki, dla której życie mężczyzny jest najistotniejsze. Wykonywany przez Darię interes, szybko się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i osoba próbuje odebrać sobie bycie, aby uniknąć kary.
Na wszystkie szczęście, jest obecne nie udana próba.

Kobiety mafii Barwice gdzie obejrzeć?

Kiedy cień w wyniku wychodzi na wolność, planuje spędzić chwila z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Niestety jest mu wtedy jednak dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, oddała mu truciznę. Mężczyzna pada na posadzkę w kawiarni, oskarżając o wartość morderstwa Izabellę.

Po śmierci starego dziecka oraz niezdolności marki, do ochrony nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Jaka stanowi prowodyrem całej akcji. W zbliżonym do siebie czasie, w Hiszpanii przeprowadza się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na człowiekowi, który ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na werandzie były kobiet, pada zabity przez kolejnych ludzi Justyny, którzy na jej działanie brutalnie go mordują. Tymczasem Daria aby, nadal móc tworzyć narkotykowy biznes, przyjmuje się na zatrudnienie opiekunki dla dziecka. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W tym terminie, kończy się ważna fazę kobiety Mafii.

Kobiety mafii Barwice gdzie obejrzeć?

Choć film zawiera wiele scen akcji, są również momenty, w których przesuwa się kilka elementów na raz, zatem warto oglądać obraz w centrum, aby pojąć o co w nim należy.

Kobiety mafii Barwice gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *